Съобщение за публикуван проект Наредба за изменение и допълнение на Наредба за определянето и администрирането на местните такси и цени на услуги на територията на Община Гурково, заедно с мотивите и финансова обосновка.

СЪОБЩЕНИЕ

Общинска администрация град Гурково обявява, че на 25.09.2018 г. интернет страницата на община Гурково – раздел  „Общински съвет“  секция  „Проекти на нормативни документи“е публикуван проект на Наредба за изменение и допълнение на Наредба за определянето и администрирането на местните такси и цени на услуги на територията на Община Гурково, заедно с мотивите и финансова обосновка.

Всички заинтерисовани лица могат да правят предложения и становища по предложения проект до изтичане на 14-дневния срок ( 10 октомври 2018 год. – 17,00 часа) от публикуването на проекта за нормативен акт.

Предложенията може да се изпращат по пощата, да се представят в деловодството на Общински съвет – Гурково на адрес:

П.к. 6199

Град Гурково