Съобщение за публикуван Проект на Наредба за изменение и допълнение на Наредба за управление на отпадъците

Общинска администрация град Гурково обявява, че на 04.04.2019 г. на интернет страницата на община Гурково – раздел  „Общински съвет“, секция  „Проекти на нормативни документи“ е публикуван проект на Наредба за изменение и допълнение на Наредба за управление на отпадъците на територията на Община Гурково, заедно с мотивите.

Всички заинтересовани лица могат да правят предложения и становища по предложения проект до изтичане на 30-дневния срок (03 май 2019 год. – 17,00 часа) от публикуването на проекта за нормативен акт.

Предложенията може да се изпращат по пощата, да се представят в деловодството на Общински съвет – Гурково на адрес:

П.к. 6199

Град Гурково