Омбудсманът Мая Манолова организира едновременно 11 приемни за гражданите от всички общини в област Стара Загора

На 10 ноември 2017 г. /петък/ институцията на омбудсмана организира изнесени приемни във всички 11 общини в област Стара Загора.

Гражданите на общините Братя Даскалови, Гурково, Гълъбово, Казанлък, Мъглиж, Николаево, Опан, Павел баня, Раднево, Стара Загора и Чирпанще могат да поставят проблемите си и ще бъдат консултирани от експертите на националния обществен защитник.

Записването на гражданите за изнесените приемни на 10 ноември 2017 г. ще се осъществява до 11.00 часа на 9 ноември 2017 г. /четвъртък/ както следва:

ОБЩИНА ГУРКОВО

Начален час на приемната – 11.00часа- 10.11.2017 г. /петък/

Телефон за записване:  04331 22 60

Място: гр. Гурково, „Младежки клуб” – площад „Генчо Къргов”